WAŻNE INFORMACJE W SPRAWIE SKŁADEK CZŁONKOWSKICH ORAZ WAKACYJNEGO OBÓZU ” OLSZTYN 2021″

W ZWIĄZKU ZE ZBILIZJĄCYM SIĘ WYJAZDEM NA OBÓZ DO OLSZTYNA ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ W WYDRUKOWANIE I WYPEŁNIENIE, ORAZ PODPISANIE DOKUMENTÓW NIEZBĘDNYCH DO WYJAZDU DZIECKA NA OBÓZ. DOKUMENTY TE WYMAGANE SĄ PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W KTÓRYM ZGŁOSZONY JEST NASZ OBÓZ. PROSIMY O DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW DO TRENERÓW DO DNIA 26-06-2021. PROSIM RÓWNIEŻ O TERMINOWE WPŁATY DRUGICH TRANSZ ZA OBÓZ CZYLI DO 01.07.2021 NA KONTO AKADEMII TAK JAK PIERWSZĄ TRANSZĘ Z DOPISKIEM IMIĘ I NAZWISKO OBÓZ OLSZTYN 2021 II TRANSZA. OCZYWIŚCIE NIE DOTYCZY TO TYCH, KTÓRZY WPŁACILI CAŁOŚĆ.

Zwracamy się również z uprzejmą prośbą o terminowe wpłaty za czesne oraz uregulowanie zaległości za czesne z poprzednich miesięcy. Prośba ta dotyczy oczywiście tych, którzy do tego czasu tego nie zrobili a zaległości jest sporo.

Przypominamy iż składki członkowskie są jednym z głównych dochodów naszej Akademi które w całości przekazywane jest na szkolenie naszych zawodników oraz utrzymanie trenerów a także najem obiektów sportowych. Prosimy o wyrozumiałość.

Poniżej link do pobrania pliku z dokumentami obozowymi. Prosimy o wypełnienie i podpisanie wszystkich danych .

Close Menu