ZOSTAŃ W DOMU I BĄDŹ AKTYWNY!!! DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH NAGRODY.

Sytuacja panująca w dzisiejszej rzeczywistości zmusza nas do pozostania w domach. Nie zmienia to jednak faktu że zamiast siedzieć przed telewizorami czy konsolami, powinniśmy zadbać o swoją formę, oraz miłe spędzenie czasu z tym co wszyscy kochamy, czyli piłką.

Od dzisiaj na naszej stronie będziemy prezentowali ćwiczenia dla zawodników Naszej Akademii, które mogą wykonywać sami w domach lub na zewnątrz. Ćwiczenia są skierowane głównie do zawodników z kategorii wiekowych Orlik, Żak i Skrzat, ponieważ Młodziki mają swój osobny plan treningowy (Jeśli chcą oczywiście też mogą ćwiczyć)

Codziennie będziemy dodawali 3 zadania (techniczne ale też będzie pora na motoryczne). Każde ćwiczenie wykonujemy ok.10 minut (można dłużej). Każdy filmik należy obejrzeć cały, ponieważ na niektórych znajduje się więcej niż jedno zadanie.

Zachęcamy do nagrywania treningów lub robienia zdjęĆ i przesyłania na profil AP Limanovia na facebooku lub do trenera Mateusza Rysia mailowo m.rys@onet.eu lub przez Messengera. W razie pytań związanych z ćwiczeniami Tel.798 706 498.

W następnej zakładce zapraszamy do konkursu!!!!

Ćwiczenia na dzisiejszy dzień #1.

1.

2.

3.

Close Menu