TRENINGI ŻAKI 20.09 -26.09

BARDZO PROSZĘ O PILNE ZROBIENIE BADAŃ, W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI TYCH ZAWODNIKÓW PRZY KTÓRYCH NAZWISKACH JEST TYLKO LITERA B (TZN. BRAK AKTUALNYCH BADAŃ )

GRUPA NIEBIESKA

 1. STARZYK MAKS B OK 04.03
 2. TĄTA OSKAR B
 3. CHAJA ROBERT B OK 02.03
 4. WILK FRANCISZEK B
 5. ŚLAZYK FILIP B
 6. SZEWCZYK KUBA B
 7. WASTAG MAKS B OK 1.12
 8. WILCZEK MICHAŁ B OK 01.03
 9. KAPTURKIEWICZ MICHAŁ B OK 24.02
 10. WŁODARCZYK ANTONI B
 11. GAWLIK MATEUSZ B OK
 12. KOZA KAMIL B
 13. KOZIELEC KACPER B
 14. JUCHA IWO B

GRUPA CZERWONA

 1. CHUDY MACIEJ B
 2. CZECZÓTKA MAKS B
 3. DUDEK FILIP B
 4. GALAROWICZ TYMON B
 5. KAIM GABRIEL B OK 22.12
 6. KRÓL ADAM B OK 10.05
 7. PAŁKA KAMIL B OK 24.02
 8. PAŁKA SEBASTIAN B
 9. POTONIEC DAWID B
 10. SMOTER JAN B
 11. WOJEWODA OSKAR B
 12. WYŻYCKI FILIP B OK 19.11
 13. WIDOMSKI JAKUB B
 14. KRÓL MICHAŁ B

PONIEDZIAŁEK STADION LIMANOVIA

16:30 – 17:45 GRUPA CZERWONA

17:45 – 19:10 GRUPA NIEBIESKA

WTOREK STADION LIMANOVIA

16:30 – 17:45 GRUPA CZERWONA

17:45 – 19:00 GRUPA NIEBIESKA

CZWARTEK STADION LIMANOVIA

16:30 -17:45 GRUPA CZERWONA

17:45 – 19:00 GRUPA NIEBIESKA

SOBOTA TURNIEJ W RABCE

POWOŁANIA PONIŻEJ:

 1. KOZA KAMIL
 2. KOZIELEC KACPER
 3. JUCHA IWO
 4. WYŻYCKI FILIP
 5. CHUDY MACIEJ
 6. DUDEK FILIP
 7. WOJEWODA OSKAR
 8. KRÓL ADAM
 9. CZECZÓTKA MAKS

ZBIÓRKA O GODZINIE 13:30 NA STADIONIE WIERCHÓW W RABCE. KTO MOŻE JECHAĆ SAMOCHODEM PROSZĘ O KONTAKT. KTO NIE DA RADY UCZESTNICZYĆ PROSZĘ RÓWNIEŻ O KONTAKT.

NIEDZIELA TURNIEJ W RABCE

POWOŁANIA PONIŻEJ:

 1. TĄTA OSKAR
 2. STARZYK MAX
 3. CHAJA ROBERT
 4. ŚLAZYK FILIP
 5. SZEWCZYK KUBA
 6. KAPTURKIEWICZ MICHAŁ
 7. GAWLIK MATEUSZ
 8. PAŁKA SEBASTIAN
 9. WŁODARCZYK ANTONI
 10. WASTAG MAX

ZBIÓRKA O GODZINIE 7:30 NA STADIONIE WIERCHÓW W RABCE.KTO MOŻE JECHAĆ SAMOCHODEM PROSZĘ O KONTAKT. KTO NIE DA RADY UCZESTNICZYĆ PROSZĘ RÓWNIEŻ O KONTAKT.

REGULAMIN DLA RODZICÓW ZAWODNIKÓW NASZEJ AKADEMII

Drodzy rodzice oraz opiekunowie prawni zawodników Akademii Piłkarskiej Limanovia. W związku z wymogami narzuconymi przez program Certyfikacji PZPN oraz chęci podniesienia poziomu organizacji Naszej Akademii, stworzyliśmy regulamin, który wchodzi w życie z dniem 13.09.2021 r. Bardzo prosimy zapoznać się z jego treścią oraz liczymy na dobrą współpracę w jego realizacji.

Prawa i obowiązki rodziców/opiekunów Zawodnika i/lub Zawodniczki Akademii Piłkarskiej Limanovia.

1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów rodzice/opiekunowie zobowiązują się nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.

2. Rodzice i opiekunowie prawni nie mogą przebywać na terenie boiska treningowego, przeszkadzać trenerom w prowadzeniu zajęć, wygłaszać uwag i opinii w trakcie zajęć oraz w obecności Zawodników i/lub Zawodniczek.

Rodzice i opiekunowie przebywają poza terenem boiska treningowego – na stadionie Limanovii są to tylko i wyłącznie trybuny, na innych obiektach, również trybuny jeśli obiekt je posiada. W innym wypadku nie ma możliwości obserwacji zajęć.

3. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenerów, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami powinni zgłaszać się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera – koordynatora Akademii Piłkarskiej Limanovia. Naruszanie tych zasad spowoduje konsekwencje wobec osób naruszających, od prośby o opuszczenie obiektu treningowego po skreślenie Zawodnika i/lub Zawodniczki z listy uczestnika zajęć piłkarskich.

4. Podczas meczów i treningów rodzice/opiekunowie, kibice (osoby postronne) powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.

5. Rodzice/opiekunowie w czasie meczu winni zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego i nie obrażać drużyny przeciwnej.

6. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu.

7.W sprawach związanych z dzieckiem prosimy kontaktować się z trenerami poza godzinami treningów. W trakcie treningu trener jest skoncentrowany na jak najbardziej efektywnym przeprowadzeniem jednostki treningowej.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad, wpłynie to korzystnie na organizację około trenigową oraz koncentrację zawodników.

UWAGA: WEJŚCIE NA TRYBUNY BĘDZIE OTWARTE , NIE WCHODZIMY PRZEZ BOISKO!!!

Close Menu