TRENINGI ŻAKI 20.12 – 23.12 Od 23.12 PRZERWA W TRENINGACH DO NOWEGO ROKU.

GRUPA NIEBIESKA

 1. STARZYK MAKS B OK 04.03
 2. TĄTA OSKAR B OK
 3. CHAJA ROBERT B OK 02.03
 4. WILK FRANCISZEK B OK
 5. ŚLAZYK FILIP B OK
 6. SZEWCZYK KUBA B OK
 7. WASTAG MAKS B OK 1.12
 8. WILCZEK MICHAŁ B OK 01.03
 9. KAPTURKIEWICZ MICHAŁ B OK 24.02
 10. WŁODARCZYK ANTONI B OK
 11. GAWLIK MATEUSZ B OK
 12. KOZA KAMIL B OK
 13. KOZIELEC KACPER B OK
 14. JUCHA IWO B OK
 15. PAŁKA SEBASTIAN B OK

GRUPA CZERWONA

 1. CHUDY MACIEJ B OK
 2. CZECZÓTKA MAKS B OK
 3. DUDEK FILIP B OK
 4. GALAROWICZ TYMON B OK
 5. KAIM GABRIEL B OK
 6. KRÓL ADAM B OK 10.05
 7. PAŁKA KAMIL B OK 24.02
 8. POTONIEC DAWID B OK
 9. SMOTER JAN B OK
 10. WOJEWODA OSKAR B OK
 11. WYŻYCKI FILIP B OK 19.11
 12. WIDOMSKI JAKUB B OK
 13. KRÓL MICHAŁ B OK
 14. MROŻEK ANTONI B OK

PONIEDZIAŁEK MECHANIK

16:15 – 17:30 GRUPA CZERWONA

17:30 – 18:45 GRUPA NIEBIESKA

WTOREK SALA TISCHNER EKONOMIK

16:30 – 17:45 GRUPA CZERWONA

17:45 – 19:00 GRUPA NIEBIESKA

REGULAMIN DLA RODZICÓW ZAWODNIKÓW NASZEJ AKADEMII

Drodzy rodzice oraz opiekunowie prawni zawodników Akademii Piłkarskiej Limanovia. W związku z wymogami narzuconymi przez program Certyfikacji PZPN oraz chęci podniesienia poziomu organizacji Naszej Akademii, stworzyliśmy regulamin, który wchodzi w życie z dniem 13.09.2021 r. Bardzo prosimy zapoznać się z jego treścią oraz liczymy na dobrą współpracę w jego realizacji.

Prawa i obowiązki rodziców/opiekunów Zawodnika i/lub Zawodniczki Akademii Piłkarskiej Limanovia.

1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów rodzice/opiekunowie zobowiązują się nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.

2. Rodzice i opiekunowie prawni nie mogą przebywać na terenie boiska treningowego, przeszkadzać trenerom w prowadzeniu zajęć, wygłaszać uwag i opinii w trakcie zajęć oraz w obecności Zawodników i/lub Zawodniczek.

Rodzice i opiekunowie przebywają poza terenem boiska treningowego – na stadionie Limanovii są to tylko i wyłącznie trybuny, na innych obiektach, również trybuny jeśli obiekt je posiada. W innym wypadku nie ma możliwości obserwacji zajęć.

3. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenerów, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami powinni zgłaszać się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera – koordynatora Akademii Piłkarskiej Limanovia. Naruszanie tych zasad spowoduje konsekwencje wobec osób naruszających, od prośby o opuszczenie obiektu treningowego po skreślenie Zawodnika i/lub Zawodniczki z listy uczestnika zajęć piłkarskich.

4. Podczas meczów i treningów rodzice/opiekunowie, kibice (osoby postronne) powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.

5. Rodzice/opiekunowie w czasie meczu winni zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego i nie obrażać drużyny przeciwnej.

6. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu.

7.W sprawach związanych z dzieckiem prosimy kontaktować się z trenerami poza godzinami treningów. W trakcie treningu trener jest skoncentrowany na jak najbardziej efektywnym przeprowadzeniem jednostki treningowej.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad, wpłynie to korzystnie na organizację około trenigową oraz koncentrację zawodników.

UWAGA: WEJŚCIE NA TRYBUNY BĘDZIE OTWARTE , NIE WCHODZIMY PRZEZ BOISKO!!!

Close Menu