TRENINGI ŻAKI 02.10- 08.10

PONIEDZIAŁEK 16:30 – 18:00 STADION

CZWARTEK 16:30 – 18:00 STADION

PIĄTEK 16:00 – 17:30 STADION

SOBOTA TURNIEJ W PISARZOWEJ. POWOŁANIA PONIŻEJ:

 1. KWANDRANS JĘDRZEJ
 2. POTONIEC BARTEK
 3. STRUG FILIP
 4. GRYZIŃSKI MICHAŁ
 5. TRELA BARTEK
 6. FIEJTEK JAKUB
 7. DUCHNIK MILAN
 8. SLAZYK MICHAŁ
 9. KRUCZEK MARCEL
 10. NAWALANIEC JAN
 11. TOKARCZYK ANTONI
 12. CHUDY FRANCISZEK
 13. WYROSTEK OLAF
 14. JAŃCZY ALEKSANDER
 15. STANISZ KUBA
 16. FRĄCZEK JAN
 17. WILCZEK JAN
 18. SZUMILAS WIKTOR

ZBIÓRKA O GODZINIE 9:00 NA STADIONIE W PISARZOWEJ.

PROSIMY RODZICÓW NIŻEJ WYMIENIONYCH ZAWODNIKÓW O JAK NAJSZYBSZE DOSTARCZENIE AKTUALNYCH BADAŃ:

 1. GRYZIŃSKI MICHAŁ
 2. NAWALANIEC JAN
 3. BIEDA ALEKSANDER
 4. ŚWISTAK MATEUSZ
 5. FRĄCZEK JAN
 6. KRUCZEK MARCEL
 7. WOJTAS POLA
 8. RAPACZ OLIWIER
 9. CHUDY SZYMON

REGULAMIN DLA RODZICÓW ZAWODNIKÓW NASZEJ AKADEMII

Drodzy rodzice oraz opiekunowie prawni zawodników Akademii Piłkarskiej Limanovia. W związku z wymogami narzuconymi przez program Certyfikacji PZPN oraz chęci podniesienia poziomu organizacji Naszej Akademii, stworzyliśmy regulamin, który wchodzi w życie z dniem 13.09.2021 r. Bardzo prosimy zapoznać się z jego treścią oraz liczymy na dobrą współpracę w jego realizacji.

Prawa i obowiązki rodziców/opiekunów Zawodnika i/lub Zawodniczki Akademii Piłkarskiej Limanovia.

1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów rodzice/opiekunowie zobowiązują się nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.

2. Rodzice i opiekunowie prawni nie mogą przebywać na terenie boiska treningowego, przeszkadzać trenerom w prowadzeniu zajęć, wygłaszać uwag i opinii w trakcie zajęć oraz w obecności Zawodników i/lub Zawodniczek.

Rodzice i opiekunowie przebywają poza terenem boiska treningowego – na stadionie Limanovii są to tylko i wyłącznie trybuny, na innych obiektach, również trybuny jeśli obiekt je posiada. W innym wypadku nie ma możliwości obserwacji zajęć.

3. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenerów, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami powinni zgłaszać się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera – koordynatora Akademii Piłkarskiej Limanovia. Naruszanie tych zasad spowoduje konsekwencje wobec osób naruszających, od prośby o opuszczenie obiektu treningowego po skreślenie Zawodnika i/lub Zawodniczki z listy uczestnika zajęć piłkarskich.

4. Podczas meczów i treningów rodzice/opiekunowie, kibice (osoby postronne) powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.

5. Rodzice/opiekunowie w czasie meczu winni zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego i nie obrażać drużyny przeciwnej.

6. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu.

7.W sprawach związanych z dzieckiem prosimy kontaktować się z trenerami poza godzinami treningów. W trakcie treningu trener jest skoncentrowany na jak najbardziej efektywnym przeprowadzeniem jednostki treningowej.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad, wpłynie to korzystnie na organizację około trenigową oraz koncentrację zawodników.

UWAGA: WEJŚCIE NA TRYBUNY BĘDZIE OTWARTE , NIE WCHODZIMY PRZEZ BOISKO!!!

Close Menu