SŁOWO DO RODZICÓW. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.

Szanowni rodzice.

W  związku z decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej o zakończeniu rozgrywek ligowych w grupach młodzieżowych, nasza akademia podjęła decyzję o reorganizacji grup treningowych zgodnie z obowiązującą unifikacją roczników wg wytycznych PZPN obowiązujących od  nadchodzącego nowego sezonu 2020/2021. Zwykle roszady takie w naszej akademii odbywały się w okresie wakacyjnym, jednakże panująca sytuacja  uniemożliwiła nam  udział w rozgrywkach i skłoniła nas do takich decyzji już od najbliższych dni, co pozwoli przygotować się naszym zawodnikom do jesiennych rozgrywek już w nowych grupach, aczkolwiek w pierwszych dniach wprowadzi trochę zamieszania. Prosimy o wyrozumiałość oraz dostosowanie się do nowych grup. Niektórzy zawodnicy trafią na zajęcia do innych trenerów co może wiązać się z początkową  niechęcią do trenowania  związaną z nową sytuacją. Doskonale wiemy że dzieci szybko  przywiązują się do trenerów co  niejednokrotnie sprawia problem z przejściem do wyższej kategorii wiekowej. Z doświadczenia wiemy że problemy te dość szybko mijają dlatego  prosimy Państwa o pomoc w łagodnym przejściu dzieci do nowych kategorii.  

W związku z powyższym bardzo prosimy o przestrzeganie nowych podziałów na grupy, które pojawią się na naszej stronie internetowej .

Niektórzy z Państwa otrzymają  od PZPN wiadomości SMS lub maile z informacją że Państwa dziecko zostało usunięte z  drużyny AP Limanovia. Wiąże się to właśnie z przeniesieniem zawodnika z niższej kategorii wiekowej ( np. orlik) do wyższej kategorii ( np. młodzik). Prosimy o nieprzejmowanie się tymi informacjami są to normalne czynności które system PZPN generuje automatycznie usuwając zawodnika z drużyny po czym trener przypisuje go znów do aktualnej kategorii wiekowej.

Zwracamy się również z prośbą o poważne traktowanie frekwencji na treningach.  Istnieją przypadki iż zawodnicy bardzo wybiórczo pojawiają się na treningach, co bardzo utrudnia nam pracę w grupach oraz  ogranicza możliwość przygotowania zawodników  do sezonu. Rozumiemy oczywiście przypadki losowe, choroby oraz inne obowiązki które uniemożliwiają regularne treningi. Dlatego bardzo Państwa prosimy o informowanie trenerów o dłuższej absencji swojego dziecka a także jeżeli posiadają państwo wiedzę że dziecko nie może przyjść na trening w danym dniu, znacznie nam to ułatwi przygotowanie jednostek treningowych tak aby były na jak najwyższym poziomie, tym bardziej że nakładane są na nas bardzo duże wymagania ze strony PZPN.  Od września planujemy utworzyć grupę rekreacyjną dla zawodników  którzy  na treningach będą pojawiać się bardzo wybiórczo, a którzy mimo wszystko będą chcieli rozwijać swoje umiejętności na niższym poziomie.

Poniżej unifikacja PZPN wg roczników od nowego sezony 2020/2020.

Close Menu