LIMANOVIA PISZE HISTORIĘ LIMANOWSKIEGO PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ!!

Oj tak, trudno o tym nie pisać. Taka historia nie miała miejsca od czasu kiedy powstały rozgrywki o puchar LPPN. Nasz klub zdobył mistrzostwo w każdej z siedmiu kategorii wiekowych.

Niektórzy powiedzą że się przechwalamy, ale to trzeba podkreślić grubą kreską. O wyczynach juniorów, trampkarzy, żaków i skrzatów pisaliśmy we wcześniejszych postach, natomiast dzisiaj w pozostałych dwóch kategoriach zmotywowani zawodnicy chcieli kontynuować to co wcześniej udało się ich kolegom. Trzeba powiedzieć że stanęli na wysokości zadania i po jak zwykle śpiącym początku z meczu na mecz zmierzali małymi krokami aż do wielkich finałów w swoich kategoriach. Orliki w finale pokonują AP MAM Talent , młodziki zwyciężają z młodą bardzo dobrze grającą ekipą KS TYMBARK. Bramkarze Maciej Zoń oraz Miłosz Franczyk zostają najlepszymi bramkarzami turnieju a Kacper Górka najlepszą ” strzelbą” w kategorii Orlików.
Trenerzy, zarząd oraz rodzice jesteśmy niesamowicie dumni z postawy każdego z naszych zawodników, bo to przecież oni sobie na to ciężko zapracowali swoją ciężką pracą, motywacją i umiejętnościami. Bardzo wam gratulujemy i prosimy aby sukces nie stał się powodem do zuchwalstwa, ale motywacją do jeszcze cięższej pracy, abyśmy za kilka lat mogli oglądać Was w wyższych ligach.
Nie można zapomnieć o naszych przeciwnikach. Każde z tych zwycięstw nie przyszło łatwo. Przeciwnicy pokazali w tych turniejach, iż również potrafią bardzo dobrze grać w piłkę, oraz że szkolenie młodzieży na naszym terenie jest na bardzo wysokim poziomie, Dziękujemy wszystkim trenerom oraz z zawodnikom za walkę w duchu FAIR PLAY, oraz zapraszamy wszystkich chętnych którzy mają ochotę spróbować swoich sił w naszym klubie.

Close Menu