AKADEMIA PIŁKARSKA LIMANOVIA MISTRZEM POLSKI U11!!!!!

LIMANOVIA MISTRZEM POLSKI U11!!
Sami nie możemy uwierzyć w to co piszemy, chociaż coraz bardziej do nas to dociera. Dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu. Każdy z trenerów, Prezesów oraz innych osób, które miały przyjemność pracować z naszymi mistrzami mogą być z siebie dumni. Limanovia to jedno, a drugie to wszystkie kluby, które nam zaufały i oddały pod nasze skrzydła swoich wychowanków, nie sposób tu nie wspomnieć o LKS Mordarka, Płomień Limanowa, Akademia Mam Talent, Uran Łukowica, Beskid Żegocina ( który ma do nas kawał drogi a mimo wszystko zaufał). Tak tak nie boimy się o tym mówić głośno bo razem możemy zdziałać wiele, nie dla siebie ale dla naszych wychowanków a także dla naszej całej piłkarskiej rodziny jakim jest podokręg limanowski. W związku z turniejem pojawiają się nowe propozycje współpracy, turniejów,campów itp. proszę Was trenerzy i Prezesi nie zmarnujmy tego, dajmy szanse dzieciakom z naszego powiatu nie tylko w tym roczniku ale w każdym możliwym. Połączmy siły i działajmy wspólnie. Dziękuje wszystkim rodzicom naszej akademii zaangażowanych w prace z dziećmi, za wkład materialny i mentalny jaki wkładają w rozwój swoich dzieci. Szczególne uznanie dla rodziców z poza naszego powiatu ( sądecki, bocheński) którzy również okazali nam zaufanie.
Serdecznie dziękuje również naszemu opiekunowi z ramienia MZPN Panu Mariuszowi Wrażeń za to że na każdym kroku przy nas był podczas turnieju i dbał o każdy szczegół.
Podziękowania należą się również zawsze niezawodnym Firmą Kajet oraz Indeco, którzy nas ładnie ubrali w nowe stroje firmy CUTLINE ( mało znana marka ale potwierdzamy solidną jakość oraz wszystko na czas)

Dla chętnych ponad 2 godzinna relacja warto obejrzeć
https://youtu.be/zhBnWfHZZYE

Close Menu