🔴Nowość w AP Limanovia – treningi indywidualne oraz pozycyjne🔴

‼️ Rozpoczynamy nowy projekt w naszej Akademii skierowany do zawodników chcących się rozwijać i podnosić swoje umiejętności.

🔼Treningi dopasowane do wieku oraz zaawansowania zawodnika.
🔼Będziemy pracować nad aspektami indywidualnymi głównie na technice indywidualnej oraz nad rzeczami na, które jest mniej czasu podczas treningu zespołowego.
🔼Plan przygotowany pod zawodnika po wcześniejszym rozpoznaniu deficytów gracza – zajmiemy się również coraz bardziej popularnym treningiem pozycyjnym – w starszych kategoriach.
🔼Od współczesnego piłkarza wymaga się wszechstronności, którą cechuje nie tylko optymalne przygotowanie kondycyjne, czy wolicjonalne, ale także szeroki zasób wiedzy taktycznej i różnorodne umiejętności techniczne. Owa „różnorodność” działań technicznych charakteryzuje się możliwością podejmowania szybkich i efektywnych działań wykonywanych zarówno prawą, jak i lewą nogą, właściwym ustawianiem się w stosunku do piłki, partnerów, bramki i przeciwnika oraz wyborem właściwych rozwiązań w stosunku do zmiennych sytuacji boiskowych.

‼️Treningi będą odbywały się w dogodnych terminach dla zawodników tak aby nie kolidowały z treningami klubowymi – możliwość treningu w weekendy.

⚽️Masz pytanie? Chcesz zapisać dziecko? Informacje u trenerów w klubie lub pod nr.tel 📞798 706 498 – (zapisy na 1 cykl do 24.11.2021 r) Ilość miejsc ograniczona.

Close Menu