TRENINGI ŻAKI 27.02 – 05.03

PONIEDZIAŁEK 17:00 – 18:30 SALA W EKONOMIE

WTOREK 17:00 – 18:30 SALA W EKONOMIE

PIĄTEK 17:00 – 18:30 SALA W EKONOMIE

NIEDZIELA TURNIEJ W NOWYM SĄCZU. POWOŁANIA PONIŻEJ:

 1. TOKARCZYK BARTEK
 2. POTONIEC DAWID
 3. GALAROWICZ TYMON
 4. WYŻYCKI FILIP
 5. KAIM GABRYŚ
 6. CHUDY MACIEK
 7. WOJEWODA OSKAR
 8. KOZIELEC KACPER
 9. KOZA KAMIL
 10. JUCHA IWO
 11. DUDEK FILIP
 12. STRUG IGOR

JEDZIEMY BUSEM. KOSZT TO OK 40 ZŁ. KTO NIE DA RADY UCZESTNICZYĆ PROSIMY O KONTAKT DO WTORKU. WIĘCEJ INFORMACJI PODAMY NA TRENINGACH.

PROSIMY WSZYSTKICH RODZICÓW O ZROBIENIE I PRZYNIESIENIE AKTUALNYCH BADAŃ DO PIĄTKU. PROSIMY POTRAKTOWAĆ SPRAWĘ POWAŻNIE. W ŚRODĘ O GODZINIE 18 BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA BADAŃ W KLUBIE ALE TRZEBA MIEĆ EKG I MORFOLOGIĘ KOSZT 60 ZŁ.

REGULAMIN DLA RODZICÓW ZAWODNIKÓW NASZEJ AKADEMII

Drodzy rodzice oraz opiekunowie prawni zawodników Akademii Piłkarskiej Limanovia. W związku z wymogami narzuconymi przez program Certyfikacji PZPN oraz chęci podniesienia poziomu organizacji Naszej Akademii, stworzyliśmy regulamin, który wchodzi w życie z dniem 13.09.2021 r. Bardzo prosimy zapoznać się z jego treścią oraz liczymy na dobrą współpracę w jego realizacji.

Prawa i obowiązki rodziców/opiekunów Zawodnika i/lub Zawodniczki Akademii Piłkarskiej Limanovia.

1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów rodzice/opiekunowie zobowiązują się nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.

2. Rodzice i opiekunowie prawni nie mogą przebywać na terenie boiska treningowego, przeszkadzać trenerom w prowadzeniu zajęć, wygłaszać uwag i opinii w trakcie zajęć oraz w obecności Zawodników i/lub Zawodniczek.

Rodzice i opiekunowie przebywają poza terenem boiska treningowego – na stadionie Limanovii są to tylko i wyłącznie trybuny, na innych obiektach, również trybuny jeśli obiekt je posiada. W innym wypadku nie ma możliwości obserwacji zajęć.

3. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się do nie podważania autorytetu trenerów, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami powinni zgłaszać się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera – koordynatora Akademii Piłkarskiej Limanovia. Naruszanie tych zasad spowoduje konsekwencje wobec osób naruszających, od prośby o opuszczenie obiektu treningowego po skreślenie Zawodnika i/lub Zawodniczki z listy uczestnika zajęć piłkarskich.

4. Podczas meczów i treningów rodzice/opiekunowie, kibice (osoby postronne) powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.

5. Rodzice/opiekunowie w czasie meczu winni zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego i nie obrażać drużyny przeciwnej.

6. Rodzice/opiekunowie zobowiązują się powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu.

7.W sprawach związanych z dzieckiem prosimy kontaktować się z trenerami poza godzinami treningów. W trakcie treningu trener jest skoncentrowany na jak najbardziej efektywnym przeprowadzeniem jednostki treningowej.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad, wpłynie to korzystnie na organizację około trenigową oraz koncentrację zawodników.

UWAGA: WEJŚCIE NA TRYBUNY BĘDZIE OTWARTE , NIE WCHODZIMY PRZEZ BOISKO!!!

Close Menu